
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1.3 pF |
| Tolerance | 0.1 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | NP0 |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 231
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00394
Ext.Price$0.00394
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00394 | $0.00394 |
| 10 | $0.00384 | $0.03840 |
